Obyčejná máma

OBYČEJNÁ MÁMA

Blog o cestování a o všem, co souvisí s tím, být mámou dítěte se speciálními potřebami

Akce pro pečující maminky

Akce pro pečující maminky

Podpora holky se svalovou dystrofií

Podpora holky se svalovou dystrofií

Akce pro děti se speciálními potřebami

Akce pro děti se speciálními potřebami

V září 2022 jsem založila vlastní neziskovku s názvem Obyčejný život, z. s. (IČ 17558981), která má 3 hlavní cíle:

  • Podporu mojí dcery, která má diagnostikovanou Kolagen VI svalovou dystrofii, což je progresivní onemocnění, proti kterému neexistuje žádná léčba. Postupný úbytek svalové síly lze oddálit jen rehabilitacemi, masážemi a speciálními pomůckami. Výdaje s tím spojené jdou do statisíců ročně. Roky jsme zvládali vše sami, ale úspory se tenčí a tak už nabídkám na pomoc neříkáme ne…
  • Organizaci akcí pro pečující. Jelikož jsem sama pečující maminka, tak vím, jak moc je péče o jakkoliv hendikepované dítě náročná. Není moc organizací, které se věnují pomoci a podpoře těch, kteří se starají většinou 24/7 360 dní v roce po desítky let.
  • Organizaci akcí pro děti se speciálními potřebami. Baví mě spojovat a propojovat lidi a baví mě, když i děti s hendikepem mohou zažít to, co jejich vrstevníci. Velmi často jsou totiž z běžných aktivit vylučováni.

V současné době hledám partnery, kteří podoří kteroukoliv z výše zmíněných aktivit. V neziskové sféře se pohybuji již 8 let, nejsem tedy žádným nováčkem. Nápadů, plánů a přání mám neskutečně moc a moc ráda se s vámi o nich pobavím. Pokud chcete konat dobro, tak už jinde nehledejte. Právě jste našli to pravé… (jelikož nemám pořádné webovky, SEO, neplatím žádné reklamy, tak vás sem selal sám vesmír a to, že tohle čtete není jen tak :-)).

Nejraději jsem za finanční podporu na účet neziskovky 6213867369‬/0800 (do poznámky prosím napište email, ať vám mohu vystavit potvrzení o daru). Ale ocením i jakoukoliv jinou pomoc jako vytvoření webu pro neziskovku, zprostředkování kontaktů, pomoc při oslovování dárců, natočení videa, profesionální fotografie, materiální dary pro pečující či děti se speciálními potřebami, nabídku služeb či zážitků ať už pro pečující nebo pro děti se hendikepem atd.